22 Ağustos 2010 Pazar

Hepinizi yeriiiiiiimmmmm!!!! :)

Ata' nın birinci yaş günü için önerilen sayfaları geziyorum günlerdir.Aman allahım!!! Onalr ne şeker şeyler öyle.Rüya gibi hepsi,sevimli bir masal gibi. Karar vermek güç gibi görünse de yine zevkimize uygun bir pastayı seçeceğimi iyi biliyorum.

İlk grup Latife annenin önerdiği keyifli tatlar mutfağından.İkinci grup ise sevgili Yeşim Mutlu' nun önerdiği Pastacıyız biz mutfağından ...

Üçüncü grup ise yine Yeşim' in tavsiye ettiği Hobiriks mutfağından...


Ve diğer beğendiklerim:
Yapyapıştır.com ve
Kraft Etkinlikleri'ni öneren Zeynep' in tavsiyelerinden...Elif' in önerdiği
Party Butterfly

süperler :)

Bakalım bizim renklerimiz ve desenlerimiz nasıl olacak??? :)

2 yorum:

 1. Merhaba Aylin, emziren anneler grubundan okudum heyecanını. Oradan yazamamıştım buradan yazayım hemde blogunu ziyaret etmiş olayım dedim. bütün arkadaşların önerileri süper gözükküyor. 1 şeklindeki pasta ve pantalon şeklindeki gerçekten çok hoş duruyor. aynı şehirde olsaydık pastanı seve seve yapardım. ( www.kekdekor.blogspot.com bu benim pasta ve kurabiye tasarımı sitem )
  Bende sana www.pastatasarimi.blogspot.com'u önericeğim. Nesrin Hanım benim sıkı takip ettiğim bir tasarım pasta ve kurabiyecisi.
  Herşey dilediğin gibi olur inşallah.
  şimdiden nice mutlu yıllar.
  İlk doğum günleri çok özeldir çok.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. yenmeyecek gibi değil hepside çok şeker, insan karar vermekte çok zorlanır, bu arada nice yaşlara doğum günü kutlu olsun, sevgiler:))

  YanıtlaSil

Bu yazı hakkında ne düşünüyorsan durma, yaz. Haydi yorumla :)